İstanbul Arel Üniversitesi mezunudur. İngiltere'de eğitimine devam etmektedir.

Baby Foot Ayak Maskesi

Categories GenelPosted on

Ayaklarımız sağlıklı olmamızı sağlayan bir çok sinir ucu ile donatılmıştır. Sinir uçlarının bazı sebeplerden dolayı ölü deriler ile birlikte kaplanarak uyarılmaması sebebi ile vücudun iç ve dış organlarında bir takım rahatsızlıklar oluşabilir. Vücudumuzda en fazla önem verilmesi gereken husus ayak sağlığıdır. Çünkü ayaklarımız sağlıklı olduğunda tüm vücudumuz sağlıklı olur. ayaklarımızı ölü derilerden arındırmak sinir uçlarının daha rahat işlemesine ve vücudumuzda kan dolaşımının daha iyi olmasını sağlamaktadır. Baby foot ayak maskesi son zamanlarda kullanıcılarının da çok memnun kaldığı bir ayak bakım maskesidir. 10 günlük bir kullanımdan sonra ayaklardaki tüm ölü deriler temizlenerek sağlıklı ayaklara kavuşulabilir.

Akupunktur Çin ve Japon biliminde ayak altından refleksoloji sistemi ile yapılan ve bu ülkelerde kabul görmüş hastalık tedavi sistemidir. Ülkemizde de uzun bir süreden beri refleksoloji bilimi uygulanmaktadır. Uygulamadan önce kullanılan baby foot ayak maskesi akupunkturun çok daha iyi bir şekilde vücuda uygulanmasını sağladığı gibi, ölü derilerden kurtulan ayaklar daha sağlıklı bir görüntüye kavuşur.

Baby foot ayak bakım maskesini kullanmanın bir takım faydaları bulunmaktadır. öncelikli olarak bu ürün ile bakım yapılan ayaklarda egzama ve mantar gibi kaşındırıcı, kanayıcı ve kişinin ayak bölgesini rahatsız ettiği gibi bütün bedenini rahatsız eden cilt hastalıkları görülmemektedir. Ayak bakımı için kullanılacak sayılı ürünlerden birisi olan baby foot doğal bitki özleri kullanılarak üretilmiştir.

Hızlı Sipariş Formu
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir