İstanbul Arel Üniversitesi mezunudur. İngiltere'de eğitimine devam etmektedir.

Bitkisel Yollarla Kalıcı Zayıflama

Categories Bitkisel DiyetlerPosted on

Çok lezzetli yiyecekler, asitli içecekler ve hareketsiz bir hayat kilo almayı kolaylaştıran ve herkes tarafından kabul gören seçeneklerdir. Fakat fazla kilo kimse tarafından sevilen bir özellik değildir. Fazla kilolu olan kişiler görüntü bozukluğunun dışında bir de bir çok hastalığa kolay yakalanabilme özelliği bulunan kişilerdir. Kalp damar hastalıkları, astım, ağrılı romatizma, diyabet, kolesterol hastalığı ve yüksek tansiyon kilo problemi olan kişilerde kilo problemi olmayan kişilere göre daha sık görülen hastalıklar arasındadır. Fazla kilolardan kurtulmak ve bu hastalıklara engel olabilmek için bitkisel yollarla kalıcı zayıflama ideal bir zayıflama yöntemidir. Peki; bitkisel yollarla kalıcı zayıflama nasıl yapılmalıdır?

Öncelikli olarak kişi kendisine uygun bir şekilde olan bir diyet listesi uygulamaya başlamalıdır. Daha sonra bu diyet listesini yaşam tarzı haline getirmeli ve bu diyet listesinden sıkılmadan devam edebilmelidir. Bitkisel çaylar ve bitkisel kürler zayıflamaya yardımcı ve motivasyon artırıcı olarak kullanılabilir. Bitkisel kürlerin kişiye özel olanları yani kişinin kolay uygulama yapabilecekleri seçilmeli ve her zaman kişi uygulayabilmelidir.

7 Zeytin 1 İncir

Son zamanlarda oldukça ünlü bir kür olan ve her uygulayanın fayda gördüğü bu kürü uygulamak oldukça kolaydır. 7 tane zeytin ve 1 tane incir çok iyi bir şekilde çiğnenerek sabah kahvaltısından 1 saat önce tüketilmelidir. Bu gür bağırsak hareketlerini hızlandırır ve en fazla bölgesel yağlanmada etki göstermektedir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir