İstanbul Arel Üniversitesi mezunudur. İngiltere'de eğitimine devam etmektedir.

Cilt bakım serumu Somon Dna ile tanışın

Categories GenelPosted on

Değerli okur, cilt problemleri, cilt hastalıkları günümüzde çok fazla rastlanan bir hastalık alanıdır. Cilt bakımı ve güzelleşme adına yapılan uygulamalar bile kimi zaman cilde zarar veren bir uygulama olabiliyor. Cilt yapısı gereği hassas bir bölgedir. Cilt rahatsızlıklarına, cilt problemlerine karşı birçok ilaç, uygulama, solisyon, serum, kremler bulunmaktadır.

Cilt sorunlarına karşı Somon DNA

Cilt problemlerine karşı etkili ürünlerden bir tanesini sizlerle paylaşıyoruz. İnsan cildinde eksilen proteinleri tamamlayabilen en etkili formül somon balığı DNA’sıdır. Somon balığı DNA’sı, hacminin on bin kadar su tutabilen özelliği sayesinde cilt içinde nemlenme seviyesi arttırılır ve kalıcı nemlenme sağlanır.

Kolajen ve elastin stimülasyonu sayesinde cilt sıklığı sağlanır, esneklik geliştirir ve aydınlatır. Cilt üzerinde ki yapıcı formülü sayesinde %100 etkili bir formüldür.

Estetik ameliyatı yapılamayan boyun, dekolte ve eller üzerinde de kullanılabilen Somon DNA, tercih edilebilirliği yüksek bir serumdur.

Yaş ilerledikçe ciltte kolejen üretimi yavaşlar, en aza indirgenir ve cilt üzerinde çökmeler, sarkmalar, kırışıklıklar meydana gelir. Somon DNA‘sı ile cilde kolajen ve hidrasyon takviyesi yapılarak cilt hücreleri yenilenmesi sağlanıyor.

 

Sağlıklı günler dileriz.

Hızlı Sipariş Formu
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir