İstanbul Arel Üniversitesi mezunudur. İngiltere'de eğitimine devam etmektedir.

Fitballs CLA, yeni nesil zayıflama formülü!

Categories Bitkisel Diyetler, Genel, Kilo Vermek, Kolay Zayıflama, Sağlıklı BeslenmePosted on

Değerli okur, sağlıklı beslenme ve spor yaşantınızın bir parçası ise sizlere daha basit bir formülden bahsetmek istiyorum. Fitballs CLA yeni nesil zayıflama formülü olarak biliniyor.

Fitballs CLA nedir?

Fitballs CLA mikrop jel topları sayesinde vücutta yağ parçalamaya yarayan bir üründür. Sağlıklı yaşamaya önem veren spor ile ilgilenen insanlar için mucizevi denilecek kadar etkili birüründür. Özellikle spor ile ilgilenenlerin kullandığı kolay kilo verme garantili Fitballs CLA kullanıldığı taktirde bölgesel olarak vücudunuzda birikmiş yağları parçalar ve fazla kiloların tüketilmesini sağlar. Bu işlem gerçekleşirken açığa çıkan enerji sonucunda gün boyu zinde, açlık ve yorgunluk hissetmeden zayıflamada etkili bir formüldür.

Fitballs CLA’nın içerisinde neler var?

Fitballs CLA son teknoloji ile üretilmiş olup içeriğinde V-Caps yağ topları ve sıvı CLA mevcuttur. CLA (Conjugated Linoleic Acid) ise omega serisinden bir yağ asidi çeşitidir. İçerisinde bulunan bileşenler sayesinde hızlı bir şekilde bölgesel yağları ve vücutta ki yağ birikimini önler.

Fitballs CLA nasıl tüketilir?

Fitballs CLA kullanırken herhangi bir diyet veya özel program kullanmanıza gerek yoktur. Günlük kullanım miktarına göre tüketmeniz tavsiye edilir.

 

Sağlıklı günler dileriz.

Hızlı Sipariş Formu
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir