İstanbul Arel Üniversitesi mezunudur. İngiltere'de eğitimine devam etmektedir.

Göz Kusurları Tedavisi Eyenor İle Mümkün

Categories Bitkisel ÜrünlerPosted on

Çok eski zamanlardan beri göz kusurları geçiştirici tedavi olan yani anı kurtaran tedavi olarak bilinen gözlükler ile yapılmaktadır. Bazı göz kusurları için gözlük de tedavi amaçlı kullanılamazken çocuklarda ve yetişkinlerde görme kusurları bir çok sağlık sorununu da beraberinde getirmektedir. Göz kusurları tedavisinde son zamanlarda geliştirilmiş olan lazer ameliyatları ile tedavi sistemi hem pahalı hem de her göze uyum sağlar biçimde yapılamamaktadır. Kornea genişlemesi, kornea bombeleşmesi ve çok yüksek göz numarası olanlar bu lazer ameliyatı olarak anılan cerrahi müdahalelerden yararlanamamaktadırlar.

Görmeyi engelleyen göz hastalıkları, arpa pürülan inflamasyon, katarakt, miyop, hipermetrop, astigmat, glokom, körlük, kuru göz sendromu ve konjonktivit olarak sayılabilir. Bu rahatsızlıkların hepsinde belirgin olarak bulanık görme, uzağı görememe, yakını görememe, karışık görme, gece görüşü sağlayamama, görüntü dağılması ve göz önünde siyah noktaların uçuşması gibi belirtiler bulunur.

Net bir görüş alabilmek için geliştirilmiş olan eyenor göz damlası yukarıda saymış olduğumuz göz kusurlarının tedavisinde kullanılmaktadır. Uzun süre kullanımlarda göz kusurlarının ortadan tamamen kalktığı görülürken kullanmaya başlar başlamaz etkisini göstermektedir. Gözlerin iyi görmemesi göz sinirlerini etkilediği kadar kişinin psikolojik sisteminin de bozulmasına sebep olmaktadır. Gözlerin gerektiği kadar görüş sağlayamaması kişiyi sinirli ve agresif hale getirmektedir. eyenor damla iyi bir görüş sağlamakla birlikte kişinin ruhsal olarak rahatlamasını da sağlamaktadır.

Hızlı Sipariş Formu
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir