İstanbul Arel Üniversitesi mezunudur. İngiltere'de eğitimine devam etmektedir.

Saç dökülmesine yeni formül Boldixil!

Categories GenelPosted on

Değerli okur, hepimizin yaşadığı saç dökülmesi bilinen bir sorundur. Halk arasında çeşitli uygulamalar ile saç köklerini saçları güçlendirmeye çalışılsada tam bir formül bulunamamıştır. İşte bu noktada dünya genelinde satışı çok yüksek ve kesin çözüm odaklı üretimi yapılmış Boldixil şampuandan bahsedeceğiz sizlere.

Boldixil şampuan nedir?

Boldixil şampuan saç çıkarıcı özel formülü ile çok etkili bir şampuandır. Piyasada bulunan birçok markanın önüne geçmiştir. İçinde bulunan %7 ginseng sayesinde saçların ve saç köklerinin daha çok beslenmesine yardımcı oluyor. Boldixil şampuanın içerisinde bulunan bir diğer öz ise %11 oranla kara sarımsak yağıdır. Kara sarımsak yağı sayesinde saç ve saç kökleri daha güçleniyor daha şekilli ve gür bir görünüme sahip oluyor. Bunun yanı sıra saçların daha hızlı uzamasında önemli bir rol oynuyor. %5 Minoxidil sayesinde saç hücreleri beslenmekle birlikte zayıflayan saç kökleri daha canlı ve güçlü olmasına yardımcı oluyor.

Sizde saçlarının dökülmesinden, zayıf ve kırılgan olmasından şikayetçiyseniz. Boldixil şampuanı denemelisiniz. Boldixil şampuan sayesinde yenilenen saçlarınızı kısa sürede fark edebilirsiniz.

 

Sağlıklı günler dileriz.

Hızlı Sipariş Formu
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir