İstanbul Arel Üniversitesi mezunudur. İngiltere'de eğitimine devam etmektedir.

Teff Tohumlu Bitki Çayı

Categories Bitkisel Ürünler, Diyet, Kilo Vermek, Kolay ZayıflamaPosted on

Her kadının veya erkeğim hayali zayıf ve fit bir vücuttur. Yaza formda girmek için önceden hazırlık yapılıyor. Kimi kimyasal içerikli besinler tüketip zayıflamayı düşünürken kimi bıçak altına yatmayı tercih ediyor. Sonuçlar her zaman insanın yüzünü güldürmüyor. Her derdin devası doğada dır.  Doğada bulunan ve insan vücuduna yarayışlı olan bitkiler hem sizin vücut direncinizi artıracak hem de kilo vermenize yardımcı olacak. Tabi her bitki de yenmez. Bunu anlamak zor. Bu tür zahmetli işler her zaman insanı caydırır. Yaza fit bir vücut ile girmek isteyenlere Teff Tohumlu Çay öneriyorum. Teff tohumlu çay sayesinde hem vücudunuzun direnci artacak hem de metabolizmanız güçlenecek. En önemlisi de metabolizmanın güçlenmesi ve hızlı çalışmasıdır. Hızlı çalışan metabolizma en iyi şekilde kilo vermenizi sağlayacak. Metabolizmanız ne kadar hızlı çalışır ise kilo verme oranı o kadar çok olur. En iyi şekilde hazırlanmış olan Teff Çayı kullanımı yönünden zahmetsizdir. Peki, bu çay diğer zayıflama ürünlerinden farkı nedir?

Teff Tohumlu Çay ile sindirim sisteminiz güçlenecek. Sindirim sisteminizin güçlenmesi bağırsaklarınızda bulunan ve kilo vermenize engel olan mikroorganizmalar bu sayede vücut dışına çıkacak ve kilo vermeniz biraz daha kolaylaşacak. Etkileri bu kadarla sınırlı değil. Vücutta bulunan toksinleri en kısa sürede temizler ve vücutta bulunan şişlikler bu sayede iner. Vermiş olduğunuz kiloları geri almamanızı garanti ediyoruz. Tabi ki de bundan kastımız. Yeterince yemek yiyeceksiniz ve bu çayı da kullanacaksınız vücudunuz tamamen üzene girer ve rahat çalışır. Teff Tohumlu Çay vücuda enerji verir bunu yanı sıra güçlü bir antioksidandır. Kilo verdirirken açlık hissini ortadan kaldırır  bu sayede yemek yemek aklınıza bile gelmez. Açlık hissini ortadan kaldırırken vücudunuz aç kalmıyor. Vücudunuzu tok kalmasını sağlıyor.

İçeriğindeki bitkisel ürünler şu şekilde.

Tef Tohumu, Bamya Çiçeği, Biberiye, Funda, Yeşil Kahve, Sandalos Sakızı, Kitre Zamkı, Tarçın, Mate Yaprağı, Kuşburnu, Yeşil Çay, Kuinoa Tohumu, Chia Tohumu, Barut Ağacı Kabuğu, Aspir Tohumu, Lepidyum, Mac, Kiraz Meyve Sapı, Limon Otu, Açai bulundurmaktadır.

İçeriği tamamen bitkisel ve doğadan toplanan ürünlerdir.

Kullanımı da çok basittir.

Teff Tohumlu Çay’ı sabah kahvaltıdan yaklaşık 30 dakika önce kaynamış bir bardak/fincan suyun içerisine atılarak karıştırın. 4 dakika demlenmesini bekledikten sonra aç karına içebilirsiniz.

En iyi ve vücudu yormadan kilo vermek isteyenlerin tercihi Teff Tohumlu Çay’dır.

Hızlı Sipariş Formu
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir