İstanbul Arel Üniversitesi mezunudur. İngiltere'de eğitimine devam etmektedir.

Varisilin Kullananların Yorumları

Categories Cilt BakımıPosted on

Kadınlarda daha çok rastlanılan varis hastalığı hem estetik açısından hem de beden sağlığı açısından insan hayatını olumsuz etkileyen bir rahatsızlıktır. Bir çok sebepten dolayı olan bu hastalığın bazı kişilerde sebepsiz bir şekilde olduğu da görülmektedir. Toplardamarların şişmesine ve genişlemesine varis adı verilmektedir. Genel olarak vücudun fazla basınç altında kalmasından dolayı bacaklarda, ayak bileklerinde ve bacak baldır kısımlarında çıkan mavi damar görüntüleri ilerleyen bir ivme ile tüm bacaklara da yayılabilir. Kadınlarda bazı hormonların bu hastalığa sebep olduğu uzmanlar tarafından belirlenirken bu hastalığın ilerlemiş evrelerinde cerrahi müdahale gereklidir.

Cerrahi müdahaleden kaçınan kişiler için son derece özenle üretilmiş bitkisel bir formül olan varisilin krem kullanılmasından sonra kısa bir süre içinde tüm bacaklardaki varisi tedavi ettiği ile bir çok kullanıcı tarafından olumlu sonuç alınmış bir üründür.

Gün içinde veya yatmaya yakın olarak kullanılan bu krem damarların toparlanmasını ve bacak sinirlerinin tedavi olmasını sağlamaktadır. uzun süre kullanımlarda tam bir tedavi sistemi uygulayan varisilin sprey kullanım açısından oldukça kolay varis spreyleri arasındadır.

Ağrı kesici etkisi olduğundan dolayı varisin oluşturduğu ağrıyı da kesme etkisi olan bu sprey, siparişinizden sonra kargo sistemi ile adresinize havale edilir. Hemen kullanmaya başlayabileceğiniz bu krem kullanım esnasında hiçbir şekilde diyet gerektirmeyen kremler arasındadır. Krem kullanıldıktan hemen sonra istenilen kıyafet giyilebilir.

Hızlı Sipariş Formu
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir